VI Międzynarodowa Konferencja Naukowo–Techniczna INFRAEKO 2018 pn. „Nowoczesne miasta. Infrastruktura i środowisko”, 7 i 8 czerwca 2018 roku Kraków

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli środowiska naukowego, doktorantów, firmy branży komunalnej, projektantów i inwestorów do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowo–Technicznej INFRAEKO 2018 pn. „Nowoczesne miasta. Infrastruktura i środowisko”, która odbędzie się w dniach 7 i 8 czerwca 2018 roku w Krakowie.

Spotkanie będzie doskonałą platformą prezentacji prac naukowo-badawczych, wymiany doświadczeń oraz okazją do dyskusji o najważniejszych problemach nowoczesnej inżynierii lądowej i wodnej.

Referaty zakwalifikowane przez Komitet Naukowy Konferencji po pozytywnych recenzjach będą publikowane w materiałach konferencyjnych indeksowanych na platformie Web of Science (E3S Web of Conferences), za które przysługuje 15 punktów wg MNiSW (wytyczne dla publikacji, abstraktu oraz oświadczenie autorów – w załączniku).

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące Konferencji zawarte zostały w załączonym I Komunikacie Konferencyjnym oraz na stronie internetowej www.infraeko.prz.edu.pl.

Zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa w wydarzeniu poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Konferencji www.infraeko.prz.edu.pl do 7 lutego 2018 roku.

W przypadku wpłat do 15 grudnia 2017 roku obowiązuje promocyjna cena w wysokości odpowiednio 1200 zł i 850 zł.

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny Konferencji 

Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Politechnika Rzeszowska

 

al. Powstańców Warszawy 6

35-959 Rzeszów

tel. +48 17 865 1151, +48 17 865 1784

www.infraeko.prz.edu.pl

komunikat-infraeko
abstract-wytyczne wytyczne-dla-artykulow oswiadczenie-autorow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *